8 травня 2009, 07:13
0
2
Детройт порівнює рахунок

Сьогодні вранці, 8 травня, відбулися матчі № 4 півфінальних серій Західної конференції. В результаті в обох серіях встановилася рівновага - 2:2.

У важкі матчі на United Center сильнішими виявилися господарі льоду. Незважаючи на те, що гості за весь матч завдали лише 14 кидків, за три хвилини до закінчення основного часу попереду були саме вони.

Однак за 2:44 до сирени чех Мартін Хавлат перевів гру в овертаймі, а вже у додатковий час Ендрю Ледд зрівняв рахунок у серії. П'ята зустріч пройде у Ванкувері в суботу, 9 травня.

Chicago - Vancouver - 2:1 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)

0:1 Гордічук (Ріпьен, Р. Джонсон) 28:32, 1:1 Хавлат (Ледд, Болланд) 57:16, 2:1 Ледд (Болланд, Хавлат) 62:52.

Рахунок у серії 2:2

Серія між двома останніми володарями Кубка Стенлі проходить за сценарієм протистояння цих клубів у 2007 році. Як і два роки тому Червоні Крила перемогли у першому матчі, після чого поступилися у другому матчі в овертаймі. У третьому матчі в 2007 році Качки святкували перемогу, а в четвертому Детройт зрівняв рахунок.

Аналогічним чином грають команди в цьому році. У матчі № 4 Детройт 40 разів кидав по воротах суперника, і в цей раз кіпер Качок Йонас Хіллер діяв не так упевнено, як раніше. Після п'ятої пропущеної шайби тренер господарів Ренді Карлайд навіть змінив швейцарця на Жана-Себастьяна Жігера. Таким чином, серія знову переїжджає до Hockeytown. У 2007 році п'яту зустріч виграли Качки.

Anaheim - Detroit - 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

1:0 Перрі (Пронгер) 0:42, 1:1 Франції (Філппула, Дж.Ерікссон) 11:49, 1:2 Франції (Кронвалл) 19:24, 2:2 Перрі (Гецлаф) 31:03, 2: 3 Хосса (Франція) 36:02, 2:4 Хосса (Лідстрем, Філппула) 39:04 більш., 2:5 Самуельссон (Молтбі) 42:46, 3:5 С. Нідермайер (Перрі, Гецлаф) 50:03 більш ., 3:6 Зеттерберг (Б. Стюарт) 57:27 - пусті ворота.