8 травня 2009, 08:55
0
4
Янкович поступилася Кузнєцовій

Чемпіонка супертурнір в Римі двох останніх років сербка Олена Янкович розповіла про причини своєї поразки від росіянки Світлани Кузнєцової у чвертьфіналі Internazionali BNL d'Italia-2009.

"Сьогодні я грала так, як вона любить, так, як їй зручно. Ну і, звичайно, вона була краще підготовлена фізично. Вона грала дуже глибоко і завжди потужно била по м'ячу, не дозволяючи мені показати свій теніс, особливо в першому сеті.

Світлана повністю заслужила цю перемогу. Я хотіла виграти тут три рази поспіль, але, на жаль, не змогла. Втім, це ще не кінець світу ", - впевнена тенісистка.

Нагадаємо, що в четвер, 7 травня, відбувся чвертьфінальний поєдинок турніру Premier Internazionali BNL d'Italia-2009 в Римі, в якому росіянка Світлана Кузнєцова здолала колишню першу ракетку світу сербка Олену Янкович.

Перемога дісталася Кузнєцовій у двох сетах, що закінчилися з рахунком 6:1, 7:6 (3), на що знадобилася 1 година 38 хвилин.

У півфіналі росіянку чекає зустріч з білоруською тенісистка Вікторією Азаренко.

За матеріалами: GoTennis.ru