Рим WTA: Дінара Сафіна і Венус Вільямс змагатимуться за вихід у фінал

8 травня 2009, 09:44
0
6
Сафіна спробує пробитися у фінал турніру в Римі

За вихід у фінал турніру категорії Premier Internazionali BNL d'Italia-2009 в Римі будуть змагатися дві перші ракетки світу: нинішня - росіянка Дінара Сафіна і колишня - американка Венус Вільямс.

У четвер 28-річна Вільямс-старша, що займає в поточному рейтингу WTA 5-те місце і посіяна на нинішніх змаганнях 4-ю, зустрічалася з 10-м номером посіву Агнешкою Радванською з Польщі.

Тенісистка зі США впевнено переграла свою суперницю у двох партіях з рахунком 6:1, 6:2, затративши на матч всього 1 година 9 хвилин. Це вже третя поспіль перемога американки над польською спортсменкою, загальний же рахунок у цьому протистоянні тепер став 3-1 на користь американки.

Раніше Дінара Сафіна в завзятому двобої переграла іспанку Марію Хосе Мартінес-Санчес - 4:6, 6:3, 6:0.

Шляхи Сафіної і Вільямс перетиналися в офіційних зустрічах двічі, і поки в активі росіянки немає жодної перемоги.

Обидві зустрічі між тенісистками відбулися в минулому сезоні.

Спочатку американська тенісистка взяла гору в чвертьфіналі змагань у Штутгарті - 6:4, 6:2, виявилася вона сильнішою і на груповому етапі підсумкового турніру року в Досі - 7:5, 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru