8 травня 2009, 18:47
0
10
Росія завоювала путівку в фінал

У п'ятницю, 8 травня, на Чемпіонаті світу з хокею у Швейцарії збірна Росії здобула перемогу над командою США й вийшла у фінал турніру.

Перший період зустрічі пройшов без закинутих шайб, але в другому команди по два рази відзначилися у воротах суперника. Спочатку американець Браун відкрив рахунок у матчі, але завдяки точним кидкам Ковальчука й Фролова збірна Росії скоротила відставання й вийшла вперед. Під кінець тайму збірна США все-таки змогла встановити рівновагу - відзначився Окпосо. І лише під завісу матчу результативний удар Горовикова приніс перемогу Росії.

Швейцарія. Чемпіонат світу

Півфінал

Росія - США - 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)

Голи: Браун, 23:46, Ковальчук, 31:20, Фролов, 34:25, Окпосо, 38:03, Горовиков, 58:13 (біл.).

Тепер діючим чемпіонам світу, росіянам, у фіналі довдеться поборотися з переможцем матчу Канада - Швеція, що відбудеться також сьогодні, 8 травня.