11 травня 2009, 16:49
0
3
Тсонга переграв Сафіна

Тсонга пробився у другий раунд турніру в Мадриді, перегравши росіянина Марата Сафіна.

Свій матч першого раунду 29-річний росіянин, що займає в оновленому рейтингу ATP 20-у сходинку, проводив проти 9-ої ракетки світу француза Жо-Вілфріда Тсонга, посіяного тут під дев'ятим номером.

Це була перша зустріч між двома тенісистами і завершилася вона перемогою Цонга у двох сетах з рахунком - 6:4, 7:5.

У стартовій партії все зважилося в десятому геймі, коли за рахунку 5/4 на свою користь Тсонга зміг зробити перший у матчі брейк. У другому сеті Сафін практично не мав шансів узяти подачу француза і виграв за сет усього 6 очок на прийомі.

Тсонга ж зміг реалізувати 1 з 4 своїх брейкпоінтів і завершив матч на свою користь - 7:5. Варто зазначити, що в цій зустрічі в росіянина не йшла перша подача - всього 44%, незважаючи на це Сафіну вдалося зробити 9 ейсів. Залишається додати, що зустріч тривала 1 годину 29 хвилин.

Наступним суперником Тсонга стане хорват Іван Любичич, який у свою чергу раніше завдав поразки ще одному росіянинові - Теймуразу Габашвілі.

За матеріалами: GoTennis.ru