Мадрид АТР: Мюррей переграв Болеллі і пробився до наступного раунду

13 травня 2009, 09:39
0
4
Мюррей переграв Болеллі

Третя ракетка світу британець Енді Мюррей з важкої перемоги розпочав свій виступ на турнірі категорії Masters Mutua Madrilena Madrid Open-2009 у Мадриді, призовий фонд якого становить ? 3,700,000.

У вівторок 4-й сіяний на нинішніх змаганнях Мюррей, який у п'ятницю 15 травня відзначить своє 22-річчя, в запеклій боротьбі відтяв опір 61-го номера рейтингу АТР 23-річного італійця Сімоне Болеллі - 7:6 (9), 6:4 .

Поєдинок тривав 2 години 7 хвилин. Ця перемога стала для британського тенісиста другою, одержаною у двох проведених матчах із суперником.

Тепер у третьому раунді британець буде зустрічатися з посіяним тут 16-м 27-річним господарем корту Томмі Робредо, який займає в чоловічій табелі про ранги 17-те місце. Раніше у вівторок Робредо переграв американця Марді Фіша - 3:6, 7:6 (5), 6:2.

Тричі перетиналися шляхи Робредо та Мюррея в офіційних змаганнях, і поки що мінімальна перевага на боці іспанця - 2-1.

Правда, їх останній очний поєдинок, який відбувся в цьому році в 1/8 фіналу Мастерс в Індіан-Уеллсі, залишився за Мюрреєм.

Нагадаємо, що тоді при рахунку 2:6, 0:3 у другому сеті іспанець через травму відмовився від продовження боротьби.

Залишається додати, що всі три минулих матчі між суперниками відбулись на харді.

За матеріалами: GoTennis.ru