Кубок Стенлі: Ведмедям і Качкам тут не місце

15 травня 2009, 06:51
0
11
Скотт Вокер приносить перемогу Кароліні

У ніч на п'ятницю, 15 травня, в НХЛ завершилась півфінальна серія Плей-офф Кубка Стенлі. В результаті, перемогу в сьомій зустрічі і путівку у фінал конференцій отримали Червоні Крила з Детройту і Урагани з Кароліни.

У Детройті на Joe Louis Arena визначився суперник Чикаго у фіналі Західної конференції. За три хвилини до сирени перемогу Червоним Крила приніс Даніель Клірі. Це його перша шайба в серії, яка виявилася переможною.

Таким чином, Детройт третій раз поспіль виходить у фінал конференції, де вперше з 1995 року зустрінеться з принциповим суперником з Міста Вітрів. Перший матч в серії пройде в неділю на льоду Детройту.

Detroit - Anaheim - 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

1:0 Худлер (Францен, Зеттерберг) 15:43 більш., 2:0 Хелм (Хосса) 21:17, 2:1 Селянне (Р.Картер, Райан Уітні) 34:50, 3:1 Самуельссон (Дацюк, Філппула) 36:23, 3:2 Перрі (Пронгер, Селянне) 37:12 больш., 3:3 Райан (Перрі, С.Нідермайєр) 47:37, 4:3 Клірі (Зеттерберг, Лідстрем) 57:00.

Рахунок у серії 4:3

У Бостоні визначився другий фіналіст Східної конференції. У запеклій боротьбі в овертаймі перемогу Кароліні приніс Скотт Уокер. Це перша шайба Уокера в Плей-офф. Фінал Східної конференції розпочнеться в понеділок на арені в Пітсбурзі.

Boston - Carolina - 2:3 ОТ (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)

1:0 Бітц (Крейчі, Райдер) 07:42, 1:1 Брінд’Амор (Зайденберг, Пітканен) 13:59, 1:2 Самсонов (Пітканен, Ф.Каберле) 27:45, 2:2 Лучич (Савар, Кессел) 46:19, 2:3 Уокер (Рей Уітні, Зайденберг) 78:46.

Рахунок у серії 3:4