Мадрид ATP: Джокович виходить до чвертьфіналу

15 травня 2009, 08:15
0
4
Джокович пробився в 1/4

Четверта ракетка світу серб Новак Джокович не без проблем подолав бар'єр третього раунду турніру категорії Masters Mutua Madrilena Madrid Open-2009.

У четвер 3-й сіяний в столиці Іспанії 21-річний Джокович у двох партіях з однаковим рахунком 6:4 виграв у 36-го номера рейтингу АТР 25-річного італійця Андреаса Сеппі.

Поєдинок тривав 1 годину 38 хвилин. Це вже шоста перемога Новака в шести проведених матчах з Андреасом. Варто зазначити, що всього тиждень тому тенісисти грали між собою у півфіналі змагань в Белграді, і тоді серб переміг - 4:6, 6:1, 6:2.

На початку їх нинішньої зустрічі Джокович просто збентежив суперника, з брейків повівши - 3:0. Однак при рахунку 4:1 Сеппі перехопив ініціативу, відновивши рівновагу - 4:4. І все-таки останнє слово у стартовій партії залишилася за сербом.

Розв'язка у другому сеті настала в 10-му геймі, коли на подачі італійця серб з 6-го матчбола поставив-таки у двобої переможну крапку.

Суперник Новака по 1/4 фіналу нинішніх змагань визначиться у протистоянні між хорватом Іваном Любичичем та 8-м сіяним на Mutua Madrilena Madrid Open-2009 французом Жілем Сімоном.

За матеріалами: GoTennis.ru