15 травня 2009, 08:49
0
4
Федерер обходить американця

Друга ракетка світу Роджер Федерер після перемоги в третьому колі турніру в Мадриді над американцем Джеймсом Блейком зазначив, що дуже задоволений своєю грою в цьому двобої.

"Я дуже задоволений своєю грою в цьому матчі. На жаль, сьогодні був теніс не тої якості, як під час нашого минулого матчу - на Олімпійському турнірі в Пекіні. Мені здається, що сьогодні американець більше боровся з цими непростими умовами, я ж, навпаки, відчував себе дуже комфортно.

Блейк постійно забігає для того, щоб завдати удару, так що, якщо подавати близько до лінії, зробити ейс, або вибити його з корту набагато легше, ніж гравця, який просто намагається повернути м'яч в гру", - сказав Федерер.

Нагадаємо, що в четвер 27-річний швейцарський тенісист у двох партіях впевнено розправився з 16-м номером рейтингу АТР 29-річним американцем Джеймсом Блейком, посіяний в столиці Іспанії 14-му - 6:2, 6:4.

Цей успіх дозволив Роджеру не тільки взяти у суперника реванш за поразку у чвертьфіналі олімпійського тенісного турніру в Пекіні - 4:6, 6:7 (2), а й збільшити свою і без того солідну перевагу в очному протистоянні з ним вже до 9-1 .

За матеріалами: GoTennis.ru