Кубок Стенлі: Яструби відроджують інтригу

23 травня 2009, 05:10
0
5
Хокеїсти Чикаго вирвали перемогу

У ніч на суботу, 23 травня, у столиці штату Іллінойс відбувся третій матч фінальної серії Заходу між Chіcago Blackhawks і Detroіt Red Wіngs.

Яструби тільки в овертаймі зуміли зломити опір гостей. Героєм зустрічі №3 став форвард Патрік Шарп, що закинув дві шайби, у тому числі й переможну.

Господарі, які поступилися в перших двох матчах, потужно почали матч, двічі засмутивши Кріса Осгуда в першому періоді. Відзначимо, що Червоні Крила одинадцять хвилин провели в меншості, однак Яструби зуміли тільки один раз реалізувати чисельну перевагу.

На 13-ій хвилині захисник гостей Ніклас Кронвалл застосував брудний силовий прийом проти Мартіна Хавлата, що довго не міг піднятися на ноги. У результаті, чех покинув майданчик тільки за допомогою лікарів і на лід більше не повертався. Судді, у свою чергу, "нагородили" Кронвалла вилученням до кінця матчу.

На початку другого періоду Самуель Польссон зумів переправити в сітку потужний кидок Данкана Кіта, збільшивши рахунок у матчі до 3:0. Однак гості виявили характер, і ціною неймовірних зусиль зуміли тричі протягом  п'яти хвилин пробити кіпера Чикаго Миколу Хабібуліна. Відзначимо, що всі три шайби провели захисник гостей кидками з далекої дистанції.

Перед початком третього періоду Джоель Кенневіль вирішив замінити Хабібуліна на Крістобаля Юе. Обидві команди заключну двадцятихвилинку провели дуже обережно, уникши видалень. Крім того, суперники нанесли лише по шість кидків по воротах один одного. А вже на другій хвилині овертайму Шарп вдало зіграв на добиванні, і приніс своєму клубу першу перемогу в серії.

Відзначимо, що росіянин Павло Дацюк пропустив матч через ушкодження. Крім того, 47-річний захисник Кріс Челіос, що провів у Чикаго дев'ять сезонів, спостерігав за грою із трибун колись рідного Unіted Center. Також, у компанії з Боббі Халлом був помічений найкращий баскетболіст в історії, легенда Chіcago Bulls Майкл Джордан. Четверта зустріч серії відбудеться в неділю на майданчику в Чикаго.

Chіcago - Detroіt - 4:3 OT (2:0, 1:3, 0:0, 1:0)

1:0 Шарп (Сібрук, Болланд) 08:45 більш., 2:0 Ледд (Болланд, Хавлат) 09:50, 3:0 Польссон (Кіт) 20:45, 3:1 Лідстрем (Хосса, Філппула) 34:38 більш., 3:2 Рафалскі (Самуельссон, Клірі) 37:10, 3:3 Ерікссон (Б.Стюарт, Хосса) 39:01, 4:3 Шарп (Польссон, Баффлін) 51:52.

Рахунок у серії 1:2