Вердаско виграв перший матч French Open-2009

24 травня 2009, 17:17
0
5
Вердаско виграв стартовий матч

Восьма ракетка світу іспанець Фернандо Вердаско не мав жодних проблем у матчі стартового раунду French Open-2009.

У неділю 8-й сіяний тут 25-річний Фернандо зустрічався з 49-м номером рейтингу АТР 28-річним французом Флораном Серра. До цього тенісисти грали між собою двічі, причому обидві зустрічі проходили на харді, і рахунок до звітного матчу був нічийним - 1-1.

У першій партії рівна гра йшла тільки до рахунку 2/2, після чого Фернандо вдалося взяти сім геймів підряд. За рахунку 3/0 у другому сеті на подачі Серра зав'язалася завзята боротьба, переможцем з якої вийшов француз. Але на цьому подвиги Флорана в цій партії закінчилися. Вердаско знову видав серію з декількох виграних геймів підряд, залишивши за собою й другою партією - 6/1.

Іспанець вів із брейком і в третьому сеті - 2/1, але Серра відразу ж зміг зробити ребрейк і вирівняти становище. У цей момент у Фернандо серйозно збільшилася кількість невимушених помилок, а француз щосили намагався зачепитися за матч. Однак за рахунку 4/4 Вердаско повернув собі перевагу, взявши чергову подачу Флорана, а потім успішно подав на матч.

Наступним суперником тенісиста з Іспанії стане переможець бою між німцем Філіпом Петцшнером і канадцем Пітером Поланскі.

За матеріалами: GoTennis.ru