Компанію Пітсбургу у фіналі Кубка Стенлі знову складе Детройт

28 травня 2009, 07:39
0
5
Детройт перемагає

У ніч на четвер, 28 травня, в Детройті визначився другий фіналіст Кубка Стенлі. Як і в минулому році, компанію Pittsburgh Penguins складуть Червоні Крила.

Незважаючи на відсутність Павла Дацюка і Нікласа Лідстрема, Детройт зумів вирвати перемогу в першому овертаймі. Спочатку команди обмінялися шайбами в третьому періоді, а на четвертій хвилині додаткового часу Даррен Хелм вивів господарів у фінал.

У той же час у складі Чикаго не змогли вийти на лід Мартін Хавлат та Микола Хабібулін. Тим не менше, зміна останнього - Крістобаль Юе - зробив все від нього залежне, відобразивши 44 кидка по воротах. Кріс Осгуд зробив 30 сейвів у матчі.

Зазначимо, що якщо Детройт перемагав команду Джоел Кенневіля, то у всіх чотирьох випадках (1997, 1998, 2002, 2008) в кінцевому підсумку Червоні крил вигравали Кубок Стенлі. А Кенневіль, у свою чергу, програв уже п'ять серій проти Детройта.

Фінальна серія починається в суботу, 31 травня, на Joe Louis Arena в Місті моторів. Зазначимо, що форвард Детройта Маріан Хосса буде протистояти своїй колишній команді, з якою програв минулорічний фінал саме в дуелі проти Червоних крил.

Detroit - Chicago - 2:1 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)

1:0 Клірі (Лебда, Філппула) 46:08, 1:1 Кейн (Сібрук, Болланд) 52:53, 2:1 Хелм (Холмстрем, Лебда) 63:58.

Рахунок у серії 4:1.