Roland Garros: Акасусо дав бій Федереру

28 травня 2009, 16:38
0
5

У своєму другому турнірному матчі швейцарський тенісист зустрічався з 45-ою ракеткою світу 26-річним аргентинцем Хосе Акасусо. Аргентинський тенісист зміг вчинити гідний опір другій ракетці світу і примусив похвилюватися всіх уболівальників Роджера.

У стартовій партії Акасусо повів у рахунку з брейком - 4/2, але Федерер відразу ж відігрався. Після цього обидва тенісисти могли ще раз узяти подачу суперника, але реалізувати свої шанси не зуміли. У результаті справа дійшла до тай-брейка, на якому успіх посміхнувся Федереру - 7/6 (8), причому в ході вкороченої партії швейцарець поступався в рахунку - 1-4, потім 3/6, але у результаті зміг відіграти 4 сетболи і завершити партію на свою користь.

У другому сеті Роджер Федерер сходу повів у рахунку з брейком - 2/0, але аргентинцю вдалося перехопити ініціативу і зрівняти рахунок. А в кінці сету в 11-му геймі Акасусо зміг ще раз узяти подачу швейцарця, після чого достатньо впевнено довів сет до перемоги - 7/5.

У третій партії матчу швейцарець опинився на волосок від поразки. Акасусо вів у рахунку з двома брейками - 4/0, потім, уже за рахунку 5/2 на свою користь, Хосе Акасусо подавав на сет. Але цього моменту в грі аргентинця щось зламалося, а Федерер навпаки, знайшов у собі сили додати і, вигравши п'ять геймів поспіль, залишив сет за собою.

У четвертій партії, яка в результаті стала вирішальною, Федерер упевнено діяв на своїй подачі й не дозволив Акасусо виграти жодного (!) очка на прийомі. При цьому Роджер Федерер реалізував обидва свої брейк-пойнти і спокійно довів матч до перемоги - 6/2. Варто зазначити, що за матч, який тривав 3 години 25 хвилин, швейцарець зробив 11 ейсів і зробив 45 невимушених помилок. Акасусо зробив 5 подач навиліт, допустив 2 подвійні й 40 невимушених помилок.

Суперником Федерера по матчу третього кола буде переможець зустрічі між іспанцем Пабло Андухаром і французом Полем-Анрі Матьє, зустріч між якими відбудеться пізніше.

За матеріалами: GoTennis.ru