29 травня 2009, 08:36
0
10
Супермен vs Король

Вранці в п'ятницю, 29 травня, всі вболівальники баскетболу дізналися, що у Клівленд Кавальерс є характер - ЛеБрон і Ко зуміли перемогти Орландо, продовживши для себе сезон ще мінімум на одну гру.

NBA Playoffs-2009

Фінал Східної конференції

П'ятий матч

Клівленд Кавальєрс - Орландо Меджік - 112:102 (35:18, 21:37, 22:24, 34:23)

К: Л.Джеймс (37 + 14 підборів + 12 передач), М.Вільямс (24), Ілгаускас (16), Д.Уест (13), Вережао (7 + 8 підборів) - старт; Гібсон (11), Щерб’як (2), Дж.Сміт (2), Б.Уоллес, Павлович, Кінсі (всі - 0)

О: Тюркоглу (29), Д.Ховард (24 + 10 підборів), Льюїс (15 + 8 підборів + 4 перехоплення), К.Лі (9 + 3 перехоплення), Елстон (3) - старт; Петрюс (13), Джонсон (6), Бетті (2), Гортат (1)

Рахунок у серії: 2-3

Кавс не було куди відступати - цей матч міг стати для них останнім, тому підопічні Майка Брауна, мабуть, відчувши ефект рідних стін, почали дуже жваво і виграли першу чверть чи не з двозначною перевагою.

Однак невдовзі гравці Орландо прийшли в себе і включилися в погоню. У третій чверті рахунок нарешті вдалося зрівняти, а потім Меджік і зовсім вийшли вперед.

Здавалося, що Меджік доведуть справу до перемоги, як це їм вдавалося в попередніх матчах серії, але у Кавс були свої думки з цього приводу.

Дуже доречним у клівлендців включилася в боротьбу дальнобійна артилерія - Мо Вільямс і Деніел Гібсон просто замучили оборону Орландо кидками з-за дуги.

Як завжди був хорошим ЛеБрон. Цього разу на рахунку Короля дуже симпатичний трипл-дабл - 37, 14 підборів і 12 передач. До речі дуже добре зіграли й інші кавалеристи, вперше в цій серії довели, що є самостійною бойовою одиницею, а не придатком до ЛеБрона Джеймса.

Наступний матч серії пройде в Орландо. Рахунок у серії - 3:2 на користь флоридців.

За матеріалами: Спорт сегодня