Roland Garros: Шарапова пробилася в 1/8 фіналу

29 травня 2009, 21:01
0
9
Шарапова набирає хід

У п'ятницю, 29 травня, росіянка Марія Шарапова в непростому трисетовому матчі здолала Ярославу Шведову, що виступає за Казахстан, - 1:6, 6:3, 6:4.

Цю зустріч 22-річна Марія, що займає в поточному рейтингу WTA 102-е місце початку із брейку, однак наступні шість(!) геймів залишилися за Шведовою. Причому за рахунку 4:1 росіянка вела на своїй подачі 40-15, але із другого брейк-пойнту віддала її. В 7-м геймі Шарапова мала потрійний брейк-пойнт, але не змогла ним скористатися.

У другій партії Марія під нуль взяла свою подачу й була близька до того, щоб виграти чужу, але не реалізувала брейк-пойнт. За рахунку 1:1 трикратна чемпіонка турнірів Великого Шлема вела 40-15, але дозволила суперниці зрівняти рахунок. І все-таки із третій гейм-бола росіянка оформила перемогу.

А в 4-м геймі росіянка зробила брейк, вийшовши вперед. За рахунку 3:1 Шарапова вела 30-0, потім 40-15, але три(!) подвійні помилки звели на нуль всі її зусилля. Із другого брейк-пойнту, при цьому Маша зробила 4-у подвійну помилку за гейм, росіянка віддала свою подачу. Розв'язка наступила в 8-му геймі, коли за рахунку 4:3 Шарапова із другої спроби реалізувала прихований сетбол.

За рахунку 1:1 у вирішальній партії Марії мала прекрасний шанс вийти вперед, але вона не змогла реалізувати подвійний брейк-пойнт. А в 7-му геймі росіянка все-таки зробила довгоочікуваний брейк, вийшовши вперед - 4:3. Цього їй цілком вистачило для того, щоб відсвяткувати підсумкову перемогу.

Таким чином, за вихід у чвертьфінал Roland Garros- 2009 Марія посперечається з 25-ю сіяною тут, представницею Китаю На Лі, що трохи раніше виграла в білоруської спортсменки Ольги Говорцової - 7:5, 6:1. Чотири рази перетиналися шляхи китаянки й росіянки в офіційних змаганнях, і поки Марія не програла ще жодного разу.

Залишається додати, що Шарапова повторила своє досягнення річної давнини, коли вона також повинна до 4-го кола. Тоді, нагадаємо, вона поступилася там майбутній фіналістці турніру, своїй співвітчизниці Динарі Сафіній - 7:6(6), 6:7(5), 2:6.

За матеріалами: GoTennis.ru