Roland Garros: Іванович хоче зустрітися із Сафіною

30 травня 2009, 09:49
0
4
Іванович хоче зіграти із Сафіною

Сербська тенісистка Ана Іванович відзначила, що задоволено своєю грою проти чешки Івети Бенешової в матчі третього кола Відкритої першості Франції-2009.

"Це був дуже гарний матч, і я дуже щаслива, що змогла перемогти. Хочу відзначити, що рахунок не відображає того, наскільки важко мені довелося попрацювати, щоб виграти деякі м'ячі. Бенешова змогла додати в другому сеті й стала набагато сильніше бити по м'ячу.

Я ж продовжувала грати в тому ж ключі, що й у першій партії й у підсумку зробила те, що й повинна була, - сказав Іванович. - Я дуже сподіваюся зіграти у чвертьфіналі проти Сафіної. Звичайно в нас у кожної ще по одному матчі до цієї стадії. Мені здається, що це був би просто чудовий матч, вона зараз грає дуже добре. Я почуваю, що моя гра повертається, почуваю більше впевненості у своїх силах. Мій фізичний стан зараз - прекрасний".

Нагадаємо, що діюча переможниця змагань нанесла Бенешовій поразку у двох сетах з рахунком - 6:0, 6:2.

У четвертому колі сербській тенісистці доведеться зіграти проти переможниці матчу між дев'ятою ракеткою турніру білорускою Вікторією Азаренко й іспанкою Карлою Суарес-Наварро.

За матеріалами: GoTennis.ru