0
4

Серб Новак Джокович зупинився на стадії третього кола Roland Garros-2009.

У суботу на паризьких кортах четверта ракетка світу 22-річний Джокович зустрічався з 31-м номером рейтингу ATP 25-річним німцем Філіпом Кольшрайбером.

До звітного двобою тенісисти зіграли між собою один матч, перемогу в якому святкував серб.

У першому сеті Джокович повів 4:1, але потім випустив ініціативу зі своїх рук і поступився п'ять геймів підряд. Кольшрайбер за 40 хвилин оформив перемогу в стартовій партії - 6:4.

У другому сеті розміщення сил у матчі не змінилася. Ігрова перевага була на боці тенісиста з Німеччини, що відобразилося в рахунку - 5:1. Лише один брейк зміг відіграти серб, де 40/0 вів Кольшрайбер, але партію Джокович все-таки випустив - 4:6.

У третьому сеті відступати четвертому сіяному було вже нікуди, і рівна боротьба тривала до рахунку 4:4. Але потім брейк все-таки відбувся. З першого матчболу Філіп Кольшрайбер виграв матч у Новака Джоковича й пройшов у наступне коло.

За вихід у чвертьфінал на Відкритій першості Франції-2009 Кольшрайбер посперечається з 16-м сіяним іспанцем Томмі Робредо, що сьогодні обіграв 71-у ракетку світу аргентинця Максімо Гонсалеса - 4:6, 7:5, 6:1, 6:0.

За матеріалами: GoTennis.ru