Roland Garros: Серена Вільямс виходить в 1/8 фіналу

30 травня 2009, 21:03
0
7

Американка Серена Вільямс не без труднощів переборола бар'єр третього кола Відкритої першості Франції-2009.

У своєму третьому на турнірі матчі переможниця French Open-2002 27-річна Вільямс-молодша зустрічалася з 43-й ракеткою світу іспанкою Марією-Хосе Мартінес-Санчес. Матч для американки склався дуже непросто.

У першій партії американка один раз випустила свою подачу, і не змогла відігратися - 4:6. Але потім Вільямс змогла заволодіти ініціативою, і дві наступні партії залишилися за нею - 6:3, 6:4.

Варто також відзначити, що за рахунку 5:2 у вирішальній третій партії Серена не змогла подати на матч, дозволивши іспанці скоротити відставання в рахунку до мінімуму, однак у вирішальний момент американка діяла точніше й змогла завершити матч на свою користь. У підсумку цей матч тривав 2 години 11 хвилин, за які Вільямс зробила 4 подвійні та 26 невимушених помилок.

Суперницею американки в боротьбі за вихід у чвертьфінал змагань стане канадська тенісистка Олександра Возняк, що раніше переграв ще одну іспанку - Лурдес Домінгес-Ліно - 6:2, 3:6, 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru