Roland Garros: Тсонга й Дель Потро зустрінуться в 1/8

30 травня 2009, 20:31
0
4

Француз Жо-Вілфрід Тсонга без особливих проблем вийшов у четверте коло Roland Garros-2009.

У матчі третього раунду дев'ятій ракетці світу 24-річному французові довелося зіграти проти 30-річного Крістофа Рохуса з Бельгії, який перебуває зараз на 64-му місці в рейтингу ATP.

Це була перша зустріч між двома тенісистами й завершилася вона впевненою перемогою француза в трьох сетах з однаковим рахунком - 6:2. Протягом  всієї зустрічі француз повністю володів ініціативою й діяв дуже зібрано.

Тсонга зміг використовувати всі свої шість брейк-пойнтів, у той час як Рохус свій один єдиний брейковий м'яч не реалізував. Також варто відзначити, що Тсонга допустив за матч 2 подвійні й 20 невимушених помилок, але при цьому зробив 51 віннерс, для порівняння - у Рохуса всього 10 активно виграних очок. Залишається додати, що матч тривав усього 1 годину 25 хвилин.

У боротьбі за вихід у чвертьфінал змагань Тсонга доведеться провести дуже непростий матч проти п'ятої ракетки турніру аргентинця Хуан Мартіна Дель Потро, що трохи раніше завдав поразки росіянинові Ігорю Андрєєву - 6:4, 7:5, 6:4.

Раніше між собою Цонга й Дель Потро зустрічалися два рази, і в обох випадках успіх святкував аргентинський тенісист.

За матеріалами: GoTennis.ru