Roland Garros-2009: Гонсалес вийшов у чвертьфінал

31 травня 2009, 13:29
0
9
Гонсалес у чвертьфіналі

Чилійський тенісист Фернандо Гонсалес не мав жодних проблем у матчі четвертого кола Відкритої першості Франції-2009.

У боротьбі за вихід у чвертьфінал змагань 12-й сіяний 28-річний чилієць зустрічався з найсильнішим тенісистом Румунії Віктором Ханеску, посіяним тут під 30-м номером. Раніше тенісисти зустрічалися лише один раз - на турнірі в Індіан-Веллсі у 2004-му року, і тоді перемогу святкував Гонсалес - 3/6, 6/3, 6/4.

Початок матчу склався на користь Гонсалеса, що зміг відразу ж повести із брейком. За великим рахункомі шансів скоротити відставання в рахунку Ханеску не мав. За весь сет Гонсалес дозволив своєму опонентові виграти всього шість очок на прийомі, а завдяки своїй потужній грі на подачі Ханеску, чилієць зміг реалізувати 2 з 3 брейкових м'ячів і довести справу в партії до впевненої перемоги - 6/2.

У другому сеті жодному з тенісистів до пори до часу не вдавалося зробити брейк, поки в дев'ятому геймі Фернандо не зміг-таки взяти подачу Ханеску. Після цього чилійський спортсмен упевнено довів сет до перемоги - 6/4. Варто відзначити, що при грі на прийомі в цій партії в Ханеску не виходило взагалі нічого - усього три виграних м'ячі.

У третьому сеті Гонсалес уже в першому геймі зробив ще один брейк, причому у вирішальний момент румунів припустився подвійної помилки. Потім гра розвивалася за тим же сценарієм, що й весь матч. Гонсалес упевнено брав свою подачу, і якийсь вигляд боротьби був тільки при грі на подачі Ханеску. У підсумку Фернандо спокійно довів матч до перемоги - 6/2, так і не давши Вікторові заробити хоча б один брейк-пойнт. До речі, за третю партію Ханеску зміг виграти лише 4 очки на прийомі.

Також варто відзначити, що за зустріч, що тривала всього 1 годину 27 хвилин, Гонсалес допустив у два рази більше невимушених помилок - 16 проти 8 у Ханеску. Зате за "віннерсам" перевага у Фернандо просто вражаюча - 50 - 16.

Таким чином, Фернандо Гонсалес став першим чвертьфіналістом French Open-2009. Суперником чилійця в матчі 1/4 фіналу стане переможець зустрічі між третім сіяним британцем Енді Мюрреєм і хорватським тенісистом Маріном Чилічем, матч між якими відбудеться пізніше.

За матеріалами: GoTennis.ru