Цибулкова вийшла в наступний раунд Відкритого Чемпіонату Франції

31 травня 2009, 14:15
0
6
Цибулкова йде далі

Угорська тенісистка Агнеш Саваї несподівано легко поступилася в четвертому раунді Відкритого чемпіонату Франції-2009.

У неділю на корті ім. Сюзан Ленглен 29-а сіяна 20-річна Саваї зустрічалася зі своєю ровесницею 20-м номером посіву словачкою Домінікою Цибулковою (на фото). До нинішнього матчу тенісистки зіграли між собою чотири рази, рахунок за особистими зустрічами був 4-0 на користь угорки.

У стартовій партії в Агнеш мало, що виходило на корті. Вона допускала дуже багато невимушених помилок - 23 за перший сет. А от Цибулкова виглядала настроєною на боротьбу й упевнено змогла взяти партію за 38 хвилин з рахунком 6/2.

На початку другого сету 2/0 повела Саваї, але після цього програла п'ять геймів підряд. Домініка на своїй подачі за 5/2 мала матчбол, але не змогла його реалізувати, більше того дозволила Агнеш зробити брейк.

В одному м'ячі від виграшу матчу була словачка й у наступному геймі на прийомі, але й там їй не вдалося завершити зустріч. При 5/4 Цибулкова змусила себе грати активно і з четвертого матчболу пройшла у чвертьфінал Ролан Гаррос.

Уперше у своїй кар'єрі Домініка має шанс поборотися за вихід у півфінал турніру Великого Шлема, її суперницею буде переможниця матчу між 25-ю сіяною тут китаянкою На Лі та росіянкою Марією Шараповою, що зараз займає 102-е місце в рейтингу WTA.

За матеріалами: GoTennis.ru