Roland Garros: Федерер здолав опір Хааса

1 червня 2009, 15:37
0
3
Федереру дістався непростий суперник

Сьогодні, 1 червня, друга ракетка світу Роджер Федерер пробився до чвертьфіналу Відкритого Чемпіонату Франції-2009.

Доля першого сету зважилася на тай-брейку - 7:6 на користь Томмі Хааса. Другий, не менш напружений сет, також залишився за німцем - 7:5.

У третьому сеті Федерер зібрався і, незважаючи на опір Хааса, довів рахунок у сеті до 4:6.  Четвертий сет залишився повністю за Федерером, який не віддав жодного гейму німцеві, вигравши з рахунком 0:6.

Вирішальний п'ятий сет почався з перемоги Хааса в першому геймі. Правда, Федерер відразу ж зрівняв рахунок, скориставшись помилками неабияк підутомленого суперника. Віддавши Хаасу третій гейм, Федерер провів роботу над помилками і вже повністю домінував на корті. Швейцарець довів рахунок до 2:6.

Таким чином, Федерер пробився до чвертьфіналу, де зустрінеться з переможцем пари Енді Роддік-Гаель Монфіс.

Раніше до 1/8 фіналу Відкритого Чемпіонату Франції з тенісу перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль поступився шведові Робіну Содерлінгу.