2 червня 2009, 11:14
0
7
Янкович незадоволена своєю грою

Сербська тенісистка розповіла про причини своєї поразки у матчі з румунською тенісистка, а також про свої головні цілі на найближчий час

"Це був дуже довгий матч. Якщо чесно, то я повинна була перемагати. Повинна була вигравати той гейм в другому сеті за рахунку - 0:2, але поступилася й дозволила Сорані повести з великою перевагою в рахунку. У третьому сеті у вирішальні моменти мені треба було більше забігати під свої удари, і намагатися закінчити зустріч на свою користь.

Останній гейм вирішального сету я не можу занести собі в актив. Це був дуже складний матч і дуже важка поразка,"- сказала Янкович.
"За ходом матчу я брала медичний тайм-аут, тому що у мене були проблеми з пальцем на нозі. Не знаю точно - що саме не так, але було дуже боляче, правда після перерви біль пройшла і я просто забула про це.

Також у мене невеликі проблеми з м'язами живота. Але коли я виходжу на корт, то я намагаюся забути про всіх свої болячки, і просто намагаюся показати на корті все краще, на що я здатна. На жаль, сьогодні мені цього зробити не вдалося,"- зазначила Олена.

"Зараз мені треба повернути впевненість у своїх силах. Мені не вистачає цього в вирішальних розіграшах, у найбільш важливих моментах матчу. Мені треба бити свої удари, і вірити, у те, що вони потраплять у корт.

На початку року я грала просто жахливо, мені було боляче виходити на корт і показувати такий теніс. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому я верну впевненість у своїх силах. Мені треба продовжувати працювати і шукати свою гру, "- заявила сербка.

Нагадаємо, що Янкович, що займає на цьому тижні п'ятий рядок світового рейтингу, поступилася румунці у трьох сетах - 6:3, 0:6, 7:9.

За матеріалами: GoTennis.ru