Содерлінг: Матч вийшов набагато складнішим, ніж могло здатися

3 червня 2009, 09:31
0
3
У півфіналі Содерлінга чекає Гонсалес

Шведський тенісист Робін Содерлінг після перемоги над росіянином Миколою Давиденком у чвертьфіналі Відкритої першості Франції-2009 зізнався, що матч для нього був складнішим ніж могло здатися.

"У мене вийшла дуже непроста сітка. Я грав проти трьох дуже потужних грунтових гравців поспіль, і провів дуже хороші матчі, так що це надає мені додаткову впевненість у своїх силах. Звичайно ж я очікував більш складного матчу, адже це чвертьфінал турніру Великого шолома, але, можу сказати, що сьогодні матч був для мене набагато складнішим, ніж могло здатися, - сказав Содерлінг. - На початку матчу мені трохи пощастило.

Я відіграв два брейкових м'яча, а потім відразу ж взяв його подання. Так що замість того, щоб програвати - 0:2, я повів з тим самим рахунком. Після цього я грав вже дуже добре. Проти Надаля було грати важко, те ж саме можу сказати і про матч проти Давиденка. Він грає швидко, і дуже добре переміщується по корту. Але в цілому, можу сказати, що проти Миколи я зіграв дуже добре ".

Нагадаємо, що швед переграв російського тенісиста в трьох сетах з рахунком - 6:1, 6:3, 6:1

Нагадаємо, що тепер Содерлінг буде грати проти чілійця Фернандо Гонсалеса, який у свою чергу завдав поразки третій ракетці світу британцю Енді Мюррею.

За матеріалами: GoTennis.ru