Кузнецова: Переграти Стосур буде дуже складно

4 червня 2009, 10:22
0
4
Кузнецова остерігається Стосур

Росіянка Світлана Кузнецова після перемоги над американкою Сереною Вільямс у чвертьфіналі French Open-2009 зазначила, що з нетерпінням чекає свого півфінальному поєдинку проти австралійки Саманта Стосур.

"Чесно кажучи, зараз я більше думаю про те, як відновитися після матчу проти Серени. Ми грали 2 години 40 хвилин, а Саманта свій матч зіграла набагато швидше. Ми будемо знаходитися в різних умовах. Завдяки тому, що вона сьогодні зіграла нетривалий матч, вона отримала перевагу.

Ще, можу відзначити, що Стосур грала на Центральному корті. Я там ще навіть не грала. Організатори поставили мене на корт Сюзанна Ленглен. Взагалі, для мене цей корт - щасливий, може мені треба попросити їх перенести нашу зустріч саме туди. Хоча, це все-таки півфінал, напевно ми повинні грати на корті Филиппа Шатріє", - сказала Кузнєцова.

"Насправді, я з нетерпінням чекаю матчу проти Сем. Вона грає дуже добре, і на неї не буде нічого тиснути, тому що втрачати в нашому матчі їй буде абсолютно нічого. Я не хочу називати себе фаворитом цього матчу, тому що вона теж переграла ряд дуже хороших тенісисток. Я збираюся просто вийти на корт та показати свій теніс.

Переграти Стосур буде дуже складно, тому що у неї приголомшливий форхенд і дуже гарна подача. Вона подає зі швидкістю під 200 км / год. Матч має бути дуже складний. Зараз я постараюсь відпочити, а потім вийду на корт та буду боротися так само, як і сьогодні. Подивимося - що з цього всього вийде, "- зазначила росіянка.

Нагадаємо, що Кузнєцова переграла Вільямс-молодшу у трьох сетах з рахунком - 7:6, 5:7, 7:5. У боротьбі за вихід у фінал змагань росіянці належить зіграти проти Сем Стосур, яка в свою чергу завдала поразки руминці Сорані Кірстя - 6:1, 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru