Роджер Федерер пробився у фінал Roland Garros-2009

5 червня 2009, 21:09
0
7
Роджер Федерер як ніколи близький до завоювання титулу на Roland Garros

У п'ятницю, 5 червня, друга ракетка світу швейцарець Роджер Федерер у п’ятисетовому півфінальному матчі Відкритого чемпіонату Франції здолав аргентинця Хуана Мартіна Дель Потро, що займає п'ятий рядок рейтингу ATP.

Стартова партія матчу проходила з невеликою перевагою Дель Потро й завершилася на користь аргентинця з рахунком - 6:3.

У другому сеті тенісистам не вдалося зробити жодного  брейка, а в укороченій партії успіх був на боці Федерера - 7:6 (2). Третій сет залишився за аргентинцем - 6:2, але на це у Федерера найшлася гідна відповідь у вигляді - 6:1 у четвертому сеті.

Вирішальна п'ята партія матчу йшла зі змінним успіхом, доки Дель Потро не припустився подвійної помилки, дозволивши Федереру повести в рахунку з брейком - 4:3. Після цього швейцарець упевнено довів справу до перемоги, так і не давши аргентинцеві реальних шансів зрівняти рахунок - 6:4.

Підсумковий рахунок матчу - 3:6, 7:6 (2), 2:6, 6:1, 6:4 на користь Роджера Федерера. У цілому  зустріч тривала 3 години 28 хвилин. Роджер припустився 1 подвійну й 29 невимушених помилок. В активі Дель Потро відразу 55 активно виграних очок, але при цьому аргентинець зробив 6 подвійних і 40 невимушених помилок.

У вирішальному матчі Roland Garros-2009 суперником Федерера буде переможець Рафаеля Надаля швед Робін Содерлінг, що раніше в не менш завзятій боротьбі переміг чилійця Фернандо Гонсалеса - 6:3, 7:5, 5:7, 4:6, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru