Федерер: Я не зміг повністю контролювати хід матчу

6 червня 2009, 10:44
0
2
Федерер у фіналі

Швейцарець Роджер Федерер після виходу у фінал Відкритої першості Франції-2009 відзначив, що дуже щасливо в четвертий раз дійти до цієї стадії турніру.

"Так, це був дуже складний матч, поза всякими сумнівами. Хуан Мартін сьогодні відмінно подавав і атакував форхендом. Я не зміг сьогодні повністю контролювати хід матчу, тому суперник чинив тиск. На початку матчу він краще атакував із задньої лінії й цілком заслужено вів у рахунку.

Для мене було дуже важливо виграти другу партію, тому що в той момент у мене було не так багато можливостей зробити брейк. Слава богу, що я зміг в ході матчу поліпшити свою подачу. Після того, як я взяв другий сет, я був повністю впевнений у своїх силах. Чим довше тривав матч, тим більше я набував впевненості у своїх фізичних кондиціях, у тім, що я зможу на випадок чого перевернути хід гри на свою користь.

У кожному разі, я дуже щасливий, що мені вдалося ще раз вийти у фінал French Open. Зараз я почуваю себе відмінно. У суботу я буду відпочивати, трохи потренуюсь, і буду готуватися до дуже складного матчу у фіналі," - сказав Федерер.

Нагадаємо, що в півфінальному матчі екс-перша ракетка світу 27-річний швейцарець у п'яти сетах завдав поразки Аргентинцеві Хуан Мартінові Дель Потро - 3:6, 7:6 (2), 2:6, 6:1, 6:4.

У вирішальному матчі Roland Garros-2009  суперником Федерера буде головний постачальник сенсацій на цьому турнірі - швед Робін Содерлінг, що раніше в не менш завзятій боротьбі переміг чилійця Фернандо Гонсалеса - 6:3, 7:5, 5:7, 4:6, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru