Лондон: Роддік не зміг дограти матч проти Блейка

14 червня 2009, 09:45
0
10
Роддік не зміг дограти матч

Американець Енді Роддік не зміг вийти у фінал турніру ATP AEGON Champіonshіps-2009.

У півфінальному матчі екс-перша ракетка світу 26-річний Роддік, що нині займає шостий рядок рейтингу ATP, зустрічався зі своїм співвітчизником Джеймсом Блейком.

Раніше шляхи двох американських тенісистів на різних турнірах ATP перетиналися 8 разів, і попереду за особистими зустрічами з великою перевагою був Роддік - 6:2. Однак цього разу  Джеймсу вдалося скоротити відставання у цьому статистичному показнику. Зустріч тривала всього 31 хвилину, і завершилася за рахунку 4:4 у першому сеті.

Роддік відмовився від подальшого продовження боротьби через травму правої щиколотки. Проблеми в Енді почалися ще в третьому геймі, але до восьмого гейму він, незважаючи на біль, продовжував грати.

У фінальному матчі лондонського турніру Блейку тепер зіграє проти господаря кортів британця Енді Мюррея, що трохи раніше завдав поразки іспанцеві Хуану-Карлосу Ферреро - 6:2, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru