0
7
Хаас виграє турнір у Галлі

Німецький тенісист Томмі Хаас став переможцем турніру Gerry Weber Open-2009.

У вирішальному матчі суперником 31-річного Хааса, що займає зараз тільки 41-ше місце в рейтингу ATP, був четвертий номер світового рейтингу серб Новак Джокович.

Раніше шляхи двох тенісистів на різних турнірах ATP перетиналися 2 рази, і в обох випадках перемога діставалася 22-річному сербові.

У першій партії матчу Хаас виглядав переконливіше. Німцеві вдавалося регулярно чинити на серба тиск при грі на прийомі, і при цьому Томмі дуже впевнено діяв на своїй подачі, не дозволяючи Джоковичу заробити хоча б один брейк-пойнт.

Розв'язка партії наступила у восьмому геймі, коли Хаас зміг перетворити свою перевагу в брейк і повести в рахунку - 5:3. Після цього німець упевнено взяв свою подачу й виграв сет - 6:3.

У другому сеті йшла приблизно рівна боротьба, тенісистам не вдалося взяти подачу суперника, і в підсумку справа дійшла до тай-брейку. В укороченій партії успіх супроводжував уже сербського спортсмена - 7:6 (4).

У вирішальній третій партії матчу Хаасу вдалося зробити брейк уже в другому геймі. Останні надії Джоковича на виграш першого в кар'єрі титулу на трав'яних кортах розбилися в шостому геймі, коли Хаас зміг ще раз взяти подачу Новака й повести в рахунку - 5:1.

Потім Томмі впевнено подав на матч і завершив зустріч на свою користь із рахунком - 6:1. Варто відзначити, що в третьому сеті в Джоковича було відразу 4 брейкових м'ячі, але реалізувати хоча б один Новак не зміг. Матч у цілому тривав 2 години 12 хвилин.

Ця перемога стала для Хааса першої з 2007 року, коли він зміг виграти турнір у Мемфісі, і 12-ю за професійну кар'єру. Успіх на домашньому турнірі приніс німецькому тенісистові  ?115,150 призових, а також 250 рейтингових очок.

За матеріалами: GoTennis.ru