Лондон: Мюррей виграв 12-й титул в кар'єрі

0
4
Лондон: Мюррей виграв 12-й титул в кар єрі
Мюррей виграє турнір у Лондоні

Британець Енді Мюррей став переможцем турніру AEGON Championships-2009, який проходив на кортах лондонського Queen's Club.

У фінальному поєдинку 22-річний британець, що займає на разі третю сходинку світового рейтингу, зустрічався із другою ракеткою США американцем Джеймсом Блейком.

Раніше тенісисти зустрічалися лише одного разу - у другому колі турніру в Гамбурзі в 2006-му році, і тоді перемогу святкував американець - 6:3, 6:3.

Однак на цей раз британець зміг взяти реванш за поразку трирічної давнини. На початку першої партії тенісисти обмінялися брейками і довгий час йшла рівна гра, однак Мюррей зміг трохи додати наприкінці, і при рахунку 5:5 зміг виграти два гейми поспіль, завершивши стартову партію на свою користь з рахунком - 7:5.

У другому сеті все вирішив один єдиний брейк, який вдалося реалізувати Мюррею. Як не намагався американець, відігратися він не зміг. Підсумковий рахунок тривала 1 годину 7 хвилин матчу - 7:5, 6:4 на користь Енді Мюррея.

Для британського спортсмена ця перемога стала 12-ю в кар'єрі та 4-ю у поточному сезоні. За свій успіх Мюррей отримає від організаторів змагань чек на ? 83, 130 призових, а також 250 очок в залік рейтингу ATP.

За матеріалами: GoTennis.ru