Фелпс програв два запливи на змаганнях в Каліфорнії

15 червня 2009, 10:02
0
6
Фелпс програв два старти

Чотирнадцятикратний олімпійський чемпіон з плавання Майкл Фелпс зазнав дві поразки за один день на змаганнях в Санта-Кларі (Каліфорнія).

У фінальному запливі на дистанції 100 метрів вільним стилем Фелпс поступився 0,43 секунди олімпійському чемпіону з Канади Бренту Хейдену.

На 100-метрівці на спині Майкл також фінішував другим, пропустивши вперед товариші по збірній США Райана Лохті(0,16 секунди).

З чотирьох дисциплін, в яких Фелпс заявився, він виграв дві. У п'ятницю рекордсмен Пекіна першим на 200-метрівці батерфляєм, у суботу - на 400-метрівці вільним стилем.

Змагання в Санта-Кларі стали для Фелпса другими після завершення тримісячної дискваліфікації, яку на нього після скандалу з марихуаною наклала Федерація плавання США. У травні Майкл також програв два запливи.

За матеріалами: РИА Новости