Wimbledon: Кутузова поступається Шараповій

22 червня 2009, 16:12
0
5
Кутузова не змогла переграти Шарапову

Українка Вікторія Кутузова в першому колі Wimbledon поступилася переможниці турніру 2004 року росіянці Марії Шараповій.

Шарапова не найкращим чином почала зустріч і достатньо часто помилялася, чим скористалася Кутузова, яка вже до 18-ої хвилини матчу вела в рахунку з двома брейками - 4:1.

Проте потім Шараповій вдалося перехопити ініціативу і не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед - 6:5. Вирішальний брейк росіянка зробила в 12-му геймі і завершила сет на свою користь - 7:5.

Варто також зазначити, що в результаті в першій партії тенісистки практично зрівнялися за кількістю помилок - 5 подвійних і 15 невимушених у Шарапової і 3 подвійні та 18 невимушених у Кутузової. При цьому кількість активно виграних м'ячів у росіянки склала - 20, проти лише 10 у Кутузової.

У другому сеті обидві тенісистки впевнено діяли на прийомі, але зробивши брейк, ні Шараповій, ні Кутузовій, не вдавалося розвинути свою перевагу. Так тривало достатньо довгий час, поки у восьмому геймі росіянці не вдалося повести в рахунку - 5:3.

Після цього Шарапова вийшла подавати на матч, але втратила свою подачу під нуль. Правда вже в наступному геймі Шараповій вдалося зробити ще один брейк і завершити-таки зустріч на свою користь - 6:4.

Тепер у другому колі змагань росіянка має зіграти проти аргентинської спортсменки Хісели Дулко, яка у свою чергу завдала поразки француженці Стефані Форетц, - 6:3, 7:5.

За матеріалами: GoTennis.ru