Wimbledon: Дель Потро розібрався з Клеманом

0
5
Дель Потро виходить до другого кола

Аргентинець Хуан Мартін Дель Потро без особливих проблем вийшов до другого кола Wimbledon-2009.

У своєму стартовому поєдинку посіяний під п'ятим номером 20-річний аргентинець зустрічався із чвертьфіналістом Wimbledon-2008 31-річним французом Арно Клеманом, що займає цього тижня 53-е місце у світовому рейтингу.

Ніякої боротьби в цій зустрічі не вийшло. У французького тенісиста погано виходила перша подача - всього 37% за гру, а також Клеман допустив 6 подвійних помилок.

Дель Потро ж навпаки - впродовж усього матчу добре подавав, і дозволив своєму суперникові виграти всього 11 очок на прийомі. У результаті аргентинець дозволив Клеману виграти лише 6 геймів у трьох партіях – 6:3, 6:1, 6:2. Залишається додати, що аргентинський тенісист постійно атакував і майже не залишив своєму суперникові жодних шансів. Матч тривав лише 1 годину 37 хвилин.

У другому раунді Дель Потро зіграє проти переможця матчу між австралійцем Лейтоном Х’юїттом і американцем Роббі Джинепрі. До речі, завдяки цій перемозі Хуан Мартін Дель Потро зміг повторити своє найкраще досягнення на лондонському турнірі Великого шолома - раніше аргентинець ніколи не проходив далі за другий раунд.

За матеріалами: GoTennis.ru