Wimbledon: Хантукова пробилася до третього кола

0
6
Хантукова пробилася до наступного раунду

Словацька тенісистка Даніела Хантукова пробилася до третього кола Wimbledon-2009.

У своєму матчі другого раунду чвертьфіналу Вімблдону-2002 26-річна Хантукова, що займає зараз 32-у сходинку світового рейтингу, зустрічалася з головною сенсацією торішнього Чемпіонату - китаянкою Жі Чжен, посіяною цього року під 16-м номером.

Раніше тенісистки зустрічалися між собою лише одного разу - на турнірі в Індіан-Уеллсі минулого сезону, і тоді успіх супроводив словацьку спортсменку - 6:4, 6:2.

Цього разу Хантукова також змогла добитися перемоги у двох партіях - 6:3, 7:5. Упродовж матчу, що тривав 1 годину 39 хвилин, Даніела змогла реалізувати 5 брейк-пойнтів з 16, тоді як Жі Чжен використала тільки 3 брейкові м'ячі з 7.

У третьому колі словацька спортсменка зіграє проти своєї партнерки по матчах у парному розряді на нинішніх змаганнях - японкою Ай Сугіямою, яка у свою чергу переграла іспанку Аранту Парра-Сантонію - 7:6 (5), 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru