24 червня 2009, 16:23
0
6
Джокович вийшов до третього кола

Сербський тенісист Новак Джокович без особливих проблем вийшов до третього кола турніру Вімблдону.

У своєму другому на турнірі матчі посіяний під четвертим номером Джокович зустрічався з 28-річним німцем Сімоном Гройлем, що займає цього тижня 106-у сходинку світового рейтингу, який уперше в кар'єрі пробився до другого кола змагань.

Боротьба в цій зустрічі була тільки в першій партії, німецький тенісист відразу ж повів у рахунку з брейком, і зрівняти рахунок Новак зміг тільки в 10-му геймі - 5:5. Ну а після цього Джокович узяв два гейми поспіль і спокійно завершив стартову партію на свою користь - 7:5.

У другій партії матчу серб також дозволив своєму суперникові зробити один брейк, правда цей гейм так і залишився єдиним для Гройля в цій партії. Практично безпомилкова гра Новака дозволила йому тричі взяти подачу німця - 6:1. У другому сеті Новак допустив лише 3 невимушені помилки, тоді як його опонент відразу 12.

На початку третьої партії Сімон знову активізувався, а в Новака почалися проблеми під час гри на своїй подачі. Спочатку Гройль повів у рахунку з брейком, але Джокович відігрався, і навіть вийшов уперед - 3:2, але цього разу вже німець зміг повернути собі подачу і зрівняти рахунок - 3:3.

Вирішальної переваги Новак добився у дев'ятому геймі, коли зміг утретє за сет узяти подачу німецького тенісиста. Після цього Новак упевнено довів матч до перемоги - 6:4.

У третьому колі сербський спортсмен зіграє проти американця Марді Фіша, який у свою чергу завдав поразки співвітчизникові Джоковича - Янко Тіпсаревичу - 6:4, 3:6, 6:1, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru