Wimbledon: Джокович незадоволений своєю грою

25 червня 2009, 11:45
0
5
Джокович сподівається пройти якнайдалі

Сербський тенісист Новак Джокович залишився незадоволений своєю грою в матчі другого кола Вімблдону-2009 проти німця Сімона Гройля.

“Я не думаю, що це був легкий матч. Я сам створив собі проблеми в цій грі. Мені здається, що я не найкращим чином почав цей матч, я трохи нервував. Я чекав на помилки від свого суперника, а цього не можна було робити. Сімон дуже агресивний гравець і добре грає на прийомі, він чинив дуже серйозний тиск на мене, коли я подавав.

У третій партії я був на підйомі, але при цьому поступався геймами на своїй подачі. Не можна допускати такого в моїх наступних матчах. Минулого року я тут виступив погано, вибув у другому колі, тому, звичайно, думав про це під час сьогоднішнього поєдинку. Взагалі ж, цього року я не пов'язую якихось особливих надій з турніром Вімблдону. Я не тисну на себе і просто хочу пройти тут якнайдалі", - сказав Джокович.

У третьому колі сербський спортсмен зіграє проти американця Марді Фіша, який у свою чаргу завдав поразки співвітчизникові Джоковича - Янко Тіпсаревичу - 6:4, 3:6, 6:1, 6:4.   Раніше між собою Джокович і Фіш зустрічалися двічі, і в обох поєдинках перемогу святкував сербський спортсмен.

“Марді дуже добре подає, тому проти нього дуже важко грати на швидких кортах. На додаток до цього треба брати до уваги його вдалі виступи останніми роками. Особливо це стосується турнірів Великого шолома, де він грає дуже непогано.

Ми вже зустрічалися двічі і я завжди перемагав, але кожен з цих матчів проходив у рівній боротьбі. Я не можу вважати себе фаворитом у майбутньому матчі, тому що Марді грає зараз дуже впевнено. Це буде цікавий поєдинок. Мені треба буде краще грати на прийомі, і примусити його грати більш затяжні розіграші, ніж він очікує", - зазначив тенісист.

Нагадаємо, що в середу сербський спортсмен завдав поразки 106-ій ракетці світу Гройлю в трьох партіях з рахунком - 7:5, 6:1, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru