Федерер: На наступному тижні почнеться найцікавіше

27 червня 2009, 11:48
0
6
Федерер чекає продовження турніру

Швейцарець Роджер Федерер після виходу в четверте коло Wіmbledon-2009 відзначив, що він задоволений своєю грою в перший тиждень Вімблдонського турніру.

"Це був прекрасний перший тиждень. Мені здається, що сьогодні я взагалі провів свій поки найкращий матч тут, навіть незважаючи на те, що в одній партії я все-таки поступився. Однак, попереду другий тиждень турніру, і саме там все й почнеться. Саме тоді буде відбуватися найцікавіше, - сказав Федерер. - Звичайно ж, я хотів би виграти в трьох партіях, але Філіп зміг повернутися в гру.

Я радий тому, як я на це відреагував - я не запанікував! У нашому матчі був дуже високий ритм, і ми зіграли величезну кількість складних м'ячів. Можливо, у третій партії я трохи гірше подавав, але Кольшрайбер постійно варіював напрямок атак і робив це дуже вчасно, так що він повністю заслужив перемогу в третьому сеті".

Нагадаємо, що в п'ятницю в матчі третього кола Роджер у чотирьох партіях завдав поразки німецькому тенісистові Філіпу Кольшрайберу - 6:3, 6:2, 6:7, 6:1.

У боротьбі за вихід у чвертьфінал змагань швейцарцеві доведеться помірятися силами зі шведом Робіним Содерлінгом, що у свою чергу переграв іспанця Ніколаса Альмагро - 7:6 (7), 6:4, 6:4.

За матеріалами: GoTennis.ru