28 червня 2009, 06:00
0
3
Мюррей пробився в 1/8

Третя ракетка світу британець Енді Мюррей без труднощів пройшов в 1/4 фіналу домашнього турніру із серії Великого Шлему - Wіmbledon-2009.

У суботу третій сіяний 22-річний Мюррей-Молодший зустрічався з 30-м номером посіву 23-річним сербом Віктором Троїцкі.

Раніше тенісисти двічі грали між собою, і в обох двобоях перемогу брав британець.

З перших геймів стартового сету Мюррей захопив ініціативу й повністю домінував на корті. Він зробив ранній брейк і впевнено довів партію до перемоги за 27 хвилин  - 6:2. У другому сеті британець продовжив грати в гостро атакуючому стилі, він виграв активно 16 м'ячів при всього п'яти невимушених помилках.

Другу партію британець записав собі в актив з рахунком - 6:3. У третьому сеті розклад сил на корті залишився незмінним. З підсумковим рахунком 6:2, 6:3, 6:4 Мюррей проходить у наступне коло змагань.

За вихід у чвертьфінал Wіmbledon-2009 Мюрею посперечається з 19-м сіяним швейцарцем Станісласом Ваврінкою, що трохи раніше обіграв американця Джессі Левайна, що пройшов через сито кваліфікації - 5:7, 7:5, 6:3, 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru