Wimbledon: Джоковіч вийшов до чвертьфіналу

29 червня 2009, 08:10
0
4
Джоковіч вийшов до 1 / 4

Сербський тенісист Новак Джоковіч без особливих проблем вийшов до чвертьфіналу третього в сезоні турніру Великого шолому - Wimbledon-2009, що відбувається в Лондоні.

Суперником четвертої ракетки змагань з матчу четвертого кола був 24-річний ізраїльтянин Дуді Села, що займає на цьому тижні 46-ю рядок світового рейтингу.
Протязгом всього матчу сербський тенісист впевнено контролював хід гри, і незважаючи на те, що в підсумку Новак двічі упустив свою подачу, ніяких сумнівів у позитивному для нього результату цього двобою - не виникало.

За матч, що тривав 1 годину 29 хвилин, Новак зміг реалізувати 7 брейк-пойнтів із 13, зробив 10 ейсів і 30 віннерсів, щоправда при цьому Новак допустив 4 подвійні і 14 невимушених помилок.

Залишається додати, що завдяки цій перемозі сербський тенісист зміг збільшити свою перевагу над ізраїльтянином з особистих зустрічей до 2:0.

Підсумковий рахунок матчу - 6:2, 6:4, 6:1 на користь Джоковіча, який тепер має зіграти проти німця Томмі Хааса, що раніше переграв росіянина Ігоря Андрєєва - 7:6 (8), 6:4, 6:4.

Раніше між собою Джоковіч і Хаас зустрічалися тричі, і поки що в цьому протистоянні попереду серб - 2:1.
За матеріалами: GoTennis.ru