Кака визнали кращим гравцем Кубку Конфедерацій

29 червня 2009, 19:40
0
5
Кака - найкращий на Кубку Конфедерацій

Півзахисник збірної Бразилії з футболу Кака визнаний кращим гравцем Кубку Конфедерацій, що завершився увечері 28 травня в ПАР.

Кака, команда якого виграла турнір, одержав Золотий м'яч, якого вручають найкращому футболісту Кубку Конфедерацій.

До трійки кращих гравців увійшли також бразилець Луїс Фабіан і американець Клінт Демпсі, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Луїс Фабіан також отримав Золоту бутсу - приз, вручається найкращому бомбардиру Кубка Конфедерацій. Нападник збірної Бразилії забив п'ять голів у п'яти матчах, в тому числі два - у фіналі проти США (3:2).

Кращим воротарем турніру визнаний американець Тім Ховард.

Переможцем Кубку Конфедерацій стала збірна Бразилії, обігравши в фіналі американців.

Третє місце посіла команда Іспанії, яка в фіналі взяла гору над збірною ПАР (3:2 в додатковий час).

За матеріалами: Lenta.ru