Хьюїтт: Я думаю про Роддіка

30 червня 2009, 10:33
0
13

Австралієць Ллейтон Хьюїтт, обігравши в четвертому колі Wimbledon чеха Радека Штепанека з рахунком 4:6, 2:6, 6:1, 6:2, 6:2, розповів, що трохи потягнув стегно в першому сеті, а також, що поки не думає про можливий матч із Енді Мюрреєм.

"Приблизно в середині першого сету я трохи потягнув стегно. Тому на ранніх стадіях матчу я не міг рухатися так, як мені б хотілося. Перший сет трохи засмутив мене. Але я намагався забути про це, - зазначив тенісист. - Потім мені вдалося нав'язати свою гру і більше тиснути на його форхенд. Бекхенд Штепанек виконував неймовірно добре.

Він добре атакував з обох сторін і добре приймав, якщо мені не вдавалася перша подача. По ходу матчу моя подача поліпшувалася. У мене були проблеми з приземленням на ліву ногу при подачі, але впродовж розвитку матчу ставало краще ".

"На даний момент я думаю про Роддіка. Я поки не почав думати про Мюррея, мене хвилює матч з Роддіком. Я і Роддік досить добре знаємо гру один одного. Ми з ним грали в Квінсі. Всього кілька тижнів тому в тих же умовах.

Тому я просто буду працювати над моєю грою, щоб бути впевненим, що мені вдасться виконати все, що я задумав. Я просто вийду на корт, але буду більш дбайливо ставитися до геймів на своїй подачі. Буду чекати можливості зробити брейк ", - наводить слова тенісиста офіційний сайт турніру.

Нагадаємо, що Чемпіон Wimbledon-2002, екс-перша ракетка світу австралієць Ллейтон Хьюїтт пробився до чвертьфіналу нинішнього турніру.

За матеріалами: Спорт сегодня