Фотогалерея: Генеральна репетиція Мундіалю

30 червня 2009, 11:57
0
4

На минулих вихідних у Південній Африці під безперервне гудіння дудок з назвою вувузели завершилася генеральна репетиція Чемпіонату світу з футболу 2010 року. Найбільш успішним цей захід виявився для національних збірних США та Бразилії, які й розіграли між собою кубок Конфедерації, а ось до організаторів турніру залишилося маса запитань.

У новій галереї на uaSport.net дивіться фотозвіт про фінал Кубка конфедерацій.

ВІДЕО: Бразилія - США - 3:2

Доля Кубку Конфедерації вирішувалася у матчі між збірними США Бразилії. Початок матчу став холодним душем для пентакампеонів, які до 28-ї хвилини горіли 2:0, однак другий тайм розставив все по місцях - бразильці забили три голи, вирвавши перемогу і почесний трофей.