16 липня 2009, 09:15
0
7
Естудіантес укотре виграв Копа Лібертадорес

Аргентинський Естудіантес укотре в історії став володарем найпрестижнішого трофея в клубному футболі Південної Америки - Кубка Лібертадорес, обігравши у другому фінальному матчі бразильський Крузейро з рахунком 2:1.

Перший тайм зустрічі в Белу-Орізонті став продовженням гри тижневої давності, що завершилася без забитих м'ячів. Команди прагнули грати якомога уважніше біля своїх воріт, і голові моментів виникало небагато. А ось після перерви команди компенсували вболівальникам три 45-хвилинки без голів.

Енріке за допомогою рикошету, здавалося, дав Крузейро вирішальну перевагу, але студенти відігралися вже через п'ять хвилин зусиллями Гастона Фернандеса, а ще через 15 хвилин Мауро Боселлі перетворив на гол відмінну передачу капітана аргентинської команди Хуана Пабло Верона. Господарі пішли на штурм, але на останніх хвилинах після подачі кутового Тьяго Рібейро з лінії штрафної послав м'яч у хрестовину.

Естудіантес виграв трофей після 39-річної перерви, а Верон повторив успіх свого батька, котрий був лідером команди в роки перших перемог у Кубку Лібертадорес.