ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Ліга Європи: Металіст зіграє з хорватами або люксембуржцями, донецький Металург - зі словенцями

17 липня 2009, 13:54
0
6

Сьогодні, 17 липня, відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА.

Ліга Європи. Третій кваліфікаційний раунд 

Діфферданж (Люксембург) / Рієка (Хорватія) - Металіст (Харків, Україна) 

Металург (Донецьк, Україна) / МТЗ-РИПО (Мінськ, Білорусь) - Інтерблок (Любляна, Словенія) 

Сараєво (Боснія) / Спартак (Трнава, Словаччина) - Зестафоні (Грузія) / Хельсінборг (Швеція) 

Фредрікстад (Норвегія) - Лех (Познань, Польща) 

Нафтан (Білорусія) / Гент (Бельгія) - Рома (Рим, Італія) 

Васлуй (Румунія) - Омонія (Кіпр) / ХБ (Фарери)

Ольборг (Данія) / Славія (Боснія) - Кошице (Словаччина) 

Гетеборг (Швеція) - Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль) 

ПСВ Ейндховен (Нідерланди) - Чорне Море (Болгарія) / Іскра-Сталь (Молдова)  

Волеренга (Норевгія) - ПАОК (Салоніки, Греція) 

АПОП (Кіпр) - Рапід (Відень, Австрія) / Влажнія (Албанія) 

Хонка (Фінляндія) / Бангор Сіті (Уельс) - Русенборг (Норвегія) / Карабах (Азербайджан)

Фалкірк (Шотландія) / Вадуц (Ліхтенштейн) - Слован (Ліберец, Чехія) 

Сент-Патрік (Ірландія) / Валлетта (Мальта) - Крилья Совєтов (Самара, Росія) 

Судува (Литва) / Рандерс (Данія) - Гамбург (Німеччина) 

Динамо (Мінськ, Білорусь) / Тромсе (Норвегія) - Мілано (Македонія) / Славний (Хорватія) 

Брондбю (Данія) / Флора (Естонія) - Легія (Польща) / Олімпі (Грузія) 

Войводіна (Сербія) - Аустрія (Відень, Австрія) 

ЦСКА (Софія, Болгарія) - Сконто (Латвія) / Деррі Сіті (Ірландія) 

Стяуа (Бухарест, Румунія) / Уйпешт (Угорщина) - Флямуртарі (Албанія) / Мазервелл (Шотландія) 

Жиліна (Словаччина) / Дачія (Молдавія) - Хайдук (Спліт, Хорватія) 

Брага (Португалія) - Ельфсборг (Швеція) / Холодаш (Угорщина) 

Абердін (Шотландія) - Сігма (Чехія) / Фрам (Ісландія) 

Крузейдерс (Пн.Ірландія) / Работнічкі (Македонія) - Оденсе (Данія) 

Севойно (Сербія) / Каунас (Литва) - Лілль (Франція) 

Анортосіс (Кіпр) / Петровац (Чорногорія) - Штурм (Австрія) / Широкі Брєг (Боснія)  Фенербахче (Стамбул, Туреччина) - Гонвед (Будапешт, Угорщина) 

Бней-Йєгуда (Ізраїль) / Дінабург (Латвія) - Зімбру (Молдавія) / Пасуш (Португалія) 

Брюгге (Бельгія) - Горіца (Словенія) / Лахті (Фінляндія) 

Атлетік (Іспанія) - Янг Бойз (Швейцарія) 

Рейк'явік (Ісландія) / Ларіса (Греція) - Базель (Швейцарія) / Санта Колома (Андорра) 

Тобол (Казахстан) / Галатасарай (Стамбул, Туреччина) - Слієма (Мальта) / Маккабі (Нетанья, Ізраїль) 

Металлургс (Латвія) / Динамо (Тбілісі, Грузія) - Рудар (Словенія) / Црвена Звєзда (Белград, Сербія) 

Ювенес-Догана (Сан-Марино) / Полонія (Польща) - НАК (Голландія) / Гандзасар (Вірменія) 

Вєтра (Литва) / ХІК (Фінляндія) - Фулхем (Англія)  

Нагадаємо, що третій представник від України в Лізі Європи - полтавська Ворскла - вступить до боротьби з четвертого кваліфікаційного раунду. 

Раніше повідомлялося, що першим суперником донецького Шахтарі по відбору до групового етапу Ліги Чемпіонів буде румунська Тімішоара.

uaSport.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...