Ольга Харлан стала Чемпіонкою Європи з фехтування

17 липня 2009, 14:06
0
8

Учора, 16 липня, українка Ольга Харлан завоювала золото Чемпіонату Європи з фехтування, який цими днями проходить у Болгарії.

Ця нагорода стала першим золотом континентальної першості в індивідуальних змаганнях для Олімпійської чемпіонки Пекіна.

На шляху до фіналу Харлан зустрічалася по черзі з колегами по золотій олімпійській команді – спочатку здолала Олену Хомрову, а в півфіналі перемогла Галину Пундик. Остання, у результаті, завоювала бронзову медаль першості Європи.

У фіналі українська шаблістка Ольга Харлан зустрічалася з росіянкою Катериною Дьяченко. Поєдинок закінчився з рахунком 10:15 на користь українки.

Наразі в скарбничці української збірної з фехтування три медалі: дві бронзові й одна золота.