20 липня 2009, 08:15
0
4
Содерлінг обіграв Монако

Шведський тенісист Робін Содерлінг став переможцем турніру АТР Catella Swedish Open-2009.

У фінальному матчі 24-річний Содерлінг, що займає на цьому тижні 12-у сходинку світового рейтингу, зустрічався з 61-ою ракеткою світу 25-річним аргентинцем Хуаном Монако.

Раніше шляхи двох тенісистів на різних турнірах ATP перетиналися 4 рази і попереду в особистих зустрічах був Содерлінг - 3:1.

У стартовій партії все зважилося вже у другому геймі - Содерлінг зміг зробити брейк, після чого впевнено утримав здобуту перевагу, не дозволивши Монако заробити жодного брейк-пойнта - 6/3.

Другий сет також почався з брейка Содерлінга, який повів у рахунку - 2/0. Відігратися Монако зміг у шостому геймі, але не зміг використати відразу три брейкові м'ячі, і дозволив Содерлінгу зберегти перевагу. Але у восьмому геймі з другого брейк-пойнта Монако все-таки зміг узяти подачу шведа і зрівняв рахунок у сеті - 4/4. У результаті в другому сеті справа дійшла до тай-брейка, на якому успіх посміхнувся шведові - 7/6 (3).

Залишається додати, що в результаті ця зустріч тривала 1 годину 51 хвилину. Для Содерлінга ця перемога стала вже четвертою в професійній кар'єрі й першою на ґрунтових кортах. За свій успіх Робін отримає ? 75,500 призових, а також 250 рейтингових очок. Монако поповнив свій особовий рахунок на ? 39,700 і отримав 150 рейтингових очок.