ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Євро-2009 (U-19): Калитвінцев оголосив склад збірної України

20 липня 2009, 12:19
0
7

У понеділок, 20 липня, головний тренер юнацької збірної України Юрій Калитвінцев визначився зі складом, який відстоюватиме честь країни у фінальному турнірі Євро-2009 (U-19).

Чемпіонат, який стартує вже у вівторок, вперше в історії прийматимуть Донецьк і Маріуполь. 

У Донецьку в розпорядженні тренерського штабу перебували 23 футболісти, 18 з них увійшли до заявочного списку на Євро-2009 (U-19).  

Динамо у збірній представляють дев'ять виконавців, п'ятеро захищають кольори Шахтаря, двох гравців делегувало дніпропетровське Дніпро, по одному - Олімпік і запорізький Металург. 

Склад збірної України:

Воротарі: В'ячеслав Базилевич (Шахтар, Донецьк), Ігор Левченко (Олімпік, Донецьк);

Захисники: Максим Білий, Богдан Бутко (обидва - Шахтар), Сергій Кривцов (Металург, Запоріжжя),  Дмитро Кушніров, Сергій Люлька, Кирило Петров, Темур Парцванія (всі - Динамо, Київ);

Півзахисники: Віталій Віценець, Ігор Чайковський (обидва - Шахтар), Денис Гармаш, Сергій Рибалка, Дмитро Єрьоменко (всі - Динамо), Артур Карноза (Дніпро, Дніпропетровськ);

Нападаючі: Віталій Каверін (Дніпро), Дмитро Коркішко, Сергій Шевчук (обидва - Динамо).

Євро-2009 (U-19)

Донецьк, Маріуполь (Україна). 21 липня - 2 серпня  

Група А (Донецьк) 

Україна, Словенія, Англія, Швейцарія. 

21 липня 

Україна - Словенія (РСК Олімпійський, 19.00) 

Англія - Швейцарія (Металург, 17.00) 

24 липня 

Україна - Англія (РСК Олімпійський, 19.30) 

Словенія - Швейцарія (Металург, 17.00) 

27 липня 

Швейцарія - Україна (РСК Олімпійський, 19.00) 

Словенія - Англія (Металург, 19.00) 

Група B (Маріуполь) 

Франція, Сербія, Туреччина, Іспанія 

21 липня 

Франція - Сербія (Західний, 18.00) 

Туреччина - Іспанія (Іллічівець, 20.30) 

24 липня 

Франція - Туреччина (Західний, 16.30) 

Сербія - Іспанія (Іллічівець, 18.30) 

27 липня 

Іспанія - Франція (Іллічівець, 17.00) 

Сербія - Туреччина (Західний, 17.00) 

Півфінали 

30 липня 

А1 - В2 (Донецьк, РСК Олімпійський, 16.30 або 19.00) 

В1 - А2 (Маріуполь, Іллічівець, 16.30 або 19.00) 

Фінал 

2 серпня 

Донецьк, РСК Олімпійський, 16.30

За матеріалами ФФУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...