ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Результати головних спортивних подій за 21-22 липня

22 липня 2009, 08:30
0
7
Результати головних спортивних подій за 21-22 липня
Фото: АР
Контадор був усього 10-м

У статті зібрані результати головних спортивних подій за 21-22 липня. Теніс. Футбол. Велоспорт.

Велоспорт

Тур де Франс. 16-й етап Мартіньї - Бург-Сен-Моріс. 159 км.

1. Мікель Астарлоза (Euskaltel - Euskadi) - 4.14,20

2. Сенді Касар (Франція, des Jeux) - 0,06

3. П’єррік Федріго (Франція, BBох Bouygues Telecom) - той же час

4. Ніколас Роч (Ірландія, AG2R La Mondiale)

5. Юрген Ван ден Брок (Бельгія, Silence - Lotto)

6. Амаель Мойнард (Франція, Cofidis Le Credit en Ligne)

10. Альберто Контадор (Іспанія, Astana) - 0,59 

12. Ленс Армстронг (США, Astana) - той же час

19. Енді Шлек (Люксембург, Saxo Bank) ... 

Теніс 

Індіанаполіс АТР. Перше коло

Турсунов (Росія, 1) - Беррер (Німеччина) - 6:3, 2:6, 6:0

Беккер (Німеччина, 5) - Соеда (Японія) - 6:2, 6:3

Лєвін (США) - Удомчок (Таїланд) - 6:1, 7:6

Одесник (США) - Багдатіс (Кіпр) - 7:6, 1:6, 6:4

Куніцин (Росія, 4) - Дабул (Аргентина) - 6:4, 6:1

Шванк (Аргентина) - Лу (Тайвань, 6) - 4:6, 6:3, 6:2

Джінепрі (США) - де Шонак (Франція) - 7:5, 5:7, 6:2

Богомолов (США) - Чіполла (Італія) - 6:2, 6:3

Сєла (Ізраїль, 2) - Спейді (США) - 7:5, 6:1 

Порторож WTA. Перше коло

Первак (Росія) - Гергес (Німеччина) - 6:4, 4:6, 6:2

Олена Камерін (Італія) - Каратанчева (Казахстан) - 6:1, 6:4

Душевіна (Росія, 7) - Гарбін (Італія) - 6:0, 6:3

Бріанті (Італія) - Герцог (Словенія) - 7:5, 6:4

Пін (Франція) - Дьяченко (Росія) - 6:3 відмова

Квітова (Чехія, 8) - Воскобоєва (Казахстан) - 4:6, 6:3, 7:6

Фогель (Швейцарія) - Татішвілі (Грузія) - 6:1, 4:6, 6:3

Вінчи (Італія, 4) - Колар (Словенія) - 6:2, 6:0

Еррані (Італія, 5) - Аранта Рус (Нідерланди) - 6:1, 6:0

Весна Манасієва (Росія) - Анабель Медіна Гаррігес (Іспанія, 2) - 6:3, 1:6, 7:5 

Гамбург АТР. Друге коло

Брандс (Німеччина) - Сімон (Франція, 1) - 3:6, 6:4, 6:3

Матьє (Франція, 13) - Ріба (Іспанія) - 6:1, 2:6, 7:6

Троїцкі (Сербія, 10) - Габашвілі (Росія) - 3:6, 6:2, 6:4

Гарсія-Лопес (Іспанія) - Вавринка (Швейцарія, 5) - 6:2, 6:4

Кольшрайбер (Німеччина, 8) - Стараче (Італія) - 6:2, 4:6, 6:4 

Бад Гаштайн WTA. Перше коло

Баммер (Австрія, 3) - Вієрін (Італія) - 7:5, 6:4

Ралука Олару (Румунія) - Марта Домаховська (Польща) - 5:7, 6:4, 6:3

Парментьє (Франція) - Клашка (Німеччина) - 6:1, 6:1

Гладікова (Чехія) - Клаффнер (Австрія) - 6:4, 2:6, 6:4

Петкович (Німеччина) - Клезель (Німеччина) - 6:4, 6:3

Малек (Німеччина) - Суарес-Наварро (Іспанія, 5) - 2:6, 6:2, 6:4

Мойсбургегр (Австрія) - Фішман (Канада) - 6:4, 6:3

Пеєр (Ізраїль, 9) - Шіхтль (Австрія) - 6:4, 6:3 

Футбол

Євро-2009 (U-19)

Україна - Словенія - 0:0

Франція - Сербія 1:1

Англія - Швейцарія 1:1 

Ліга Чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд

Слован (Словаччина) - Зріньські (Боснія і Герцеговина) - 4:0 (2:0)

Баку (Азербайджан) - Екранас (Литва) - 4:2 (0:0)

БАТЕ (Білорусь) - Македонія ГП (Македонія) - 2:0 (0:0)

Сан-Хуліа (Андорра) - Лєвскі (Болгарія) - 0:5 (0:3)

Апоель (Кіпр) - Еб-Стреймур (Фарерські острови) - 3:0 (1:0)

Шериф (Молдова) - Інтер (Фінляндія) - 1:0 (0:0)

uaSport.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...