ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Результати головних спортивних подій за 22-23 липня

23 липня 2009, 08:30
0
4

У статті зібрані результати головних спортивних подій за 22-23 липня. Теніс: Гамбург (ATP), Бад Гаштайн (WTA).

Велоспорт

Тур де Франс. 17-й етап

Бурж-Сен-Моріс – Ле-Гран-Борнан. 169,5 км

1. Франк Шлек (Люксембург, Saxo Bank) – 4.53,54
2. Альберто Контадор (Іспанія, Astana) – той самий час
3. Енді Шлек (Люксембург, Saxo Bank)
4. Вінченцо Нібалі (Італія, Liquigas) – 2,18
5. Ленс Армстронг (США, Astana)
6. Андреас Кледен (Німеччина, Astana) – 2,27
7. Бредлі Віггінс (Великобританія, Garmin – Slipstream) – 3,07...

Теніс

Порторож WTA. Друге коло
Сафіна (Росія, 1) – Первак (Росія) – 6:1, 6:2
Фогель (Швейцарія) – Шафаржова (Чехія, 6) – 7:5, 2:6, 6:3
Де Лос Ріос (Парагвай) – Вінчі (Італія, 4) – 6:3, 6:4

Гамбург АТР. Друге коло
Содерлінг (Швеція, 3) – Фоньїні (Італія) – 6:3, 6:7, 6:3
Альмагро (Іспанія, 14) – Гранольєрс (Іспанія) – 4:6, 6:3, 6:4
Куевас (Уругвай) – Мельцер (Австрія, 9) – 7:6, 6:3
Феррер (Іспанія, 6) – Майєр (Німеччина) – 6:3, 6:2
Монако (Аргентина) – Акасусо (Аргентина, 12) – 6:1, 1:1 відмова
Грель (Німеччина) – Звєрєв (Німеччина, 16) – 0:6, 7:5, 6:1
Наварро (Іспанія) – Робредо (Іспанія, 4) – 7:5, 7:6
Беннето (Франція) – Андрєєв (Росія, 7) – 6:4, 6:3
Ганеску (Румунія, 11) – Герних (Чехія) – 6:2, 6:3
Шарді (Франція, 15) – Бек (Німеччина) – 7:6, 7:6
Давиденко (Росія) - Петцшнер (Німеччина) – 6:3, 6:2

Бад Гаштайн WTA. Друге коло
Рибарикова (Словенія, 6) – Парментьє (Франція) – 6:3, 4:6, 6:4
Гренфельд (Німеччина, 7) – Гладікова (Чехія) – 6:3, 6:2
Мойсбургер (Австрія) – Малек (Німеччина) – 6:2, 2:6, 6:4
Шведова (Казахстан) – Пеєр (Ізраїль, 9) – 6:2, 6:1

Футбол

Російська Прем'єр-ліга. 11-й тур

ЦСКА - Спартак Н - 0:0

Ліга Чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд
Актобе Казахстан – Хафнарфьордур Ісландія – 2:0 (1:0)
Дюделанж Люксембург – Вентспілс Латвія – 1:3 (1:1)
Левадія Естонія – Вісла Польща – 1:0 (0:0)
Кальмар Швеція – Дебрецен Угорщина – 3:1 (2:1)
Гленторан Північна Ірландія – Маккабі Хайфа Ізраїль – 0:4 (0:1)
Богеміанс Ірландія – Ред Булл Зальцбург – 0:1 (0:0)
Могрен Чорногорія – Копенгаген Данія – 0:6 (0:4)
Марібор Словенія – ВІТ-Джорджія Грузія – 3:1 (2:1)

uaSport.net

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...