Мілан поступився мексиканській Америці

23 липня 2009, 09:13
0
6

У другому матчі турне Північною Америкою італійський Мілан поступився з рахунком 1:2 мексиканській Америці, пропустивши вирішальний гол за шість хвилин до кінця гри.

Зустріч проходила за помітної переваги мексиканської команди, яка відкрила рахунок на початку другого тайму, - Енріке Ескеда легко пішов від новобранця червоно-чорних Огучі Оньєву, отримав м'яч від Сальвадора Кабаньяса і відправив його до сітки.

Філіппо Індзагі зрівняв шанси команд через десять хвилин, але на 84-ій хвилині Даніель Маркес ударом голови приніс перемогу десятиразовим чемпіонам Мексики.

Зазначимо, що, обігравши Мілан, мексиканська Америка стала переможцем комерційного турніру World Football Challenge, в якому брали участь ще два європейські суперклуби - Інтер і Челсі.

За матеріалами: Чемпионат.РуТелеканал Спорт